Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Header
am: ራስጌ

en: Left sidebar
am: ግራ ጎን አሞሌ

en: Right sidebar
am: የቀኝ ጎን አሞሌ

en: Footer
am: ግርጌ
