Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Header
bg: Заглавна част

en: Left sidebar
bg: Лява колона

en: Right sidebar
bg: Дясна колона

en: Footer
bg: заключителна част
