Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Header
ca: Capçalera

en: Left sidebar
ca: Barra lateral esquerra

en: Right sidebar
ca: Barra lateral dreta

en: Footer
ca: Peu

en: Permalink
ca: Enllaç permanent
