Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz
