Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Home
da: Hjem

en: On
da: Til

en:  by
da:  af

en:  in
da:  i

en: Header
da: Overskrift

en: Left sidebar
da: Venstre sidepanel

en: Right sidebar
da: Højre sidepanel

en: Footer
da: Sidefod

en: Content top
da: Indhold top

en: Content bottom
da: Indhold bund
