Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en:  by
el:  από

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Left sidebar
el: Αριστερή πλευρική ζώνη

en: Right sidebar
el: Δεξιά πλευρική ζώνη

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Permalink
el: Μόνιμος σύνδεσμος
