Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Permalink
et: Püsiviide
