Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en:  by
fi:  /

en:  in
fi:  /

en: Header
fi: Otsikko

en: Left sidebar
fi: Vasen sivupalkki

en: Right sidebar
fi: Oikea sivupalkki

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Content top
fi: Sisältöalueen yläosa

en: Permalink
fi: Pysyväislinkki
