Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Pangunahing pahina

en: Header
fil: Ulunan

en: Left sidebar
fil: Kaliwang sidebar

en: Right sidebar
fil: Kanang sidebar

en: Footer
fil: Paanan
