Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en:  by
gl:  por

en: Header
gl: Encabezado

en: Left sidebar
gl: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
gl: Barra lateral dereita

en: Footer
gl: Pé
