Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en:  by
he:  ע"י

en: Header
he: כותרת

en: Left sidebar
he: סרגל צידי שמאלי

en: Right sidebar
he: סרגל צידי ימני

en: Footer
he: הודעה בתחתית האתר

en: Permalink
he: קישור קבוע

en: Content bottom
he: תוכן, חלק תחתון
