Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य  पृष्ठ

en:  by
hi:  के द्वारा

en:  in
hi:  में

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Left sidebar
hi: बांया साइडबार

en: Right sidebar
hi: दांया साइडबार
