Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en:  by
hr:  od

en:  in
hr:  u

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Left sidebar
hr: Lijevi stupac

en: Right sidebar
hr: Desni stupac

en: Footer
hr: Podnožje
