Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: On
hu: napon

en:  by
hu:  által

en:  in
hu:  benne

en: Header
hu: Fejléc

en: Left sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Right sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Footer
hu: Lábléc

en: Content top
hu: Tartalom teteje

en: Content bottom
hu: Tartalom alja
