Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Header
it: Intestazione

en: Left sidebar
it: Barra laterale sinistra

en: Right sidebar
it: Barra laterale destra

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Content top
it: Parte superiore del contenuto

en: Permalink
it: Collegamento permanente

en: Content bottom
it: Parte inferiore del contenuto
