Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Left sidebar
ja: 左サイドバー

en: Right sidebar
ja: 右サイドバー

en: Footer
ja: フッター

en: Permalink
ja: パーマリンク
