Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Left sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងឆ្វេង​

en: Right sidebar
km: របាចំហៀង​ខាងស្តាំ​

en: Footer
km: បាតកថា
