Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda
