Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite
