Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en:  by
nl:  door

en: Header
nl: Kop

en: Left sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Right sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Footer
nl: Voet
