Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Home
nn: Heim

en:  by
nn:  av

en: Header
nn: Topptekst

en: Left sidebar
nn: Venstre sidestolpe

en: Right sidebar
nn: Høgre sitestolpe
