Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en:  in
pl:  w

en: Header
pl: Nagłówek

en: Left sidebar
pl: Lewa kolumna boczna

en: Right sidebar
pl: Prawa kolumna boczna

en: Footer
pl: Stopka

en: Content top
pl: Nad zawartością

en: Permalink
pl: Adres

en: Content bottom
pl: Pod zawartością
