Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Home
pt: Início

en: On
pt: Em

en:  by
pt:  por

en:  in
pt:  em

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Left sidebar
pt: Barra lateral esquerda

en: Right sidebar
pt: Barra lateral direita

en: Footer
pt: Rodapé

en: Permalink
pt: Link permanente

en: posted
pt: publicado

en: Content bottom
pt: Base do Conteúdo
