Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Header
ro: Cap

en: Left sidebar
ro: Coloană stânga

en: Right sidebar
ro: Coloană dreapta

en: Footer
ro: Subsol

en: Permalink
ro: Link permanent
