Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en:  in
ru:  в

en: Header
ru: Заголовок

en: Left sidebar
ru: Левая колонка

en: Right sidebar
ru: Правая колонка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content top
ru: Над контентом

en: Content bottom
ru: Под контентом
