Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Header
sk: Nadpis

en: Left sidebar
sk: Ľavý stĺpec

en: Right sidebar
sk: Pravý stĺpec

en: Footer
sk: Päta

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu
