Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Home
sv: Hem

en:  by
sv:  av

en:  in
sv:  i

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Left sidebar
sv: Vänster sidospalt

en: Right sidebar
sv: Höger sidospalt

en: Footer
sv: Sidfot

en: Permalink
sv: Permanent länk

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned
