Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Left sidebar
ta: இடது பக்கபகுதி

en: Right sidebar
ta: வலது பக்கபட்டை

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Permalink
ta: நிரந்தரசுட்டி
