Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Header
tr: Başlık

en: Left sidebar
tr: Sol sütun

en: Right sidebar
tr: Sağ sütun

en: Footer
tr: Dipnot

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı
