Ubiquity theme (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en:  by
uk:  автор:

en:  in
uk:  в

en: Header
uk: Шапка

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Підвал

en: Permalink
uk: Посилання

en: posted
uk: додано
