Ubercart 4B Payment Gateway (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Production
cs: Výroba

en: Testing
cs: Testování

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Payment failed
cs: Platba selhala

en: Continue with checkout to complete payment.
cs: K dokončení platby pokračujte na pokladnu.
