Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: عرض عام

en: Edit
ar: حرر

en: Name
ar: الاسم

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: here
ar: هنا
