Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Name
eo: Nomo

en: User settings
eo: Uzantaj agordoj
