Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fa: انصراف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Name
fa: نام

en: User settings
fa: پیکربندی کاربر

en: here
fa: اینجا
