Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Odustani

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: User settings
hr: Korisničke postavke

en: here
hr: tu
