Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Edit
jv: Ubah

en: Name
jv: Jeneng

en: here
jv: nag kéné
