Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ
