Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: here
lt: čia

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: Update address
lt: Atnaujinti adresą

en: The address has been deleted.
lt: Adresas buvo pašalintas.

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Enter your new address information.
lt: Įveskite naują adreso informacija.

en: Add an address
lt: Pridėti adresą

en: Default address
lt: Įprastas adresas

en: Make this address the default address
lt: Nustatyti kaip įprastą adresą

en: Edit your default address information.
lt: Redaguoti įprasto adreso informacija.

en: Edit your address information.
lt: Redaguoti savo adreso informacija.

en: Edit address information
lt: Redaguoti adreso informacija.

en: Address settings
lt: Adresų nuostatos

en: Configure the address settings.
lt: Tvarkyti adresų nuostatas.

en: View the address settings.
lt: Peržiūrėti adresų nuostatas.

en: Edit the address settings.
lt: Redaguoti adresų nuostatas.

en: Addresses
lt: Adresai

en: Manage your addresses
lt: Tvarkyti savo adresus

en: Address list
lt: Adresų sąrašas

en: Add address
lt: Pridėti adresą

en: Add a new address.
lt: Pridėti naują adresą.

en: View Address
lt: Peržiųrėti adresą

en: View one saved address
lt: Peržiūrėti vieną išsaugotą adresą

en: Edit address
lt: Redaguoti adresą

en: Delete address
lt: Šalinti adresą

en: Edit the address below or select an address from the list.
lt: Redaguokite žemiau esantį adresą arba pasirinkite adresą iš sąrašo.

en: Enter an address below or select an address from the list.
lt: Įveskite adresą žemiau arba pasirinkite adresą iš sąrašo.

en: Click !here to manage your saved addresses.
lt: Spauskite !here jei norite tvarkyti savo adresus.

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Manage the user's addresses and contact information.
lt: Valdo narių adresus ir kontaktinę informaciją.

en: The customer must enter or choose a delivery address.
lt: Klientas privalo įvesti arba pasirinkti pristaymo adresą.

en: The customer must enter or choose a billing address.
lt: Klientas privalo įvesti ar pasirinkti mokėjimo adresą.

en: No addresses have been saved.<br />
lt: Adresų nebuvo išsaugoti.<br />

en: This address does not exist.<br />
lt: Šis adresas neegzistuoja.<br />

en: You are not allowed to view this address.<br />
lt: Jums neleidžiama peržiūrėti šio adreso.<br />

en: Add a new address
lt: Pridėti naują adresą

en: Edit this address
lt: Redaguoti šį adresą

en: Delete this address
lt: Pašalinti šį adresą

en: The address was updated.
lt: Adresas buvo pašalintas.

en: Allows users to manage a set of addresses that can be referenced when placing an order.
lt: Suteikia galimybę valdyti adresus ir pateikti juos kai vykdomas užsakymas.

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Enter a name for this address (e.g. Home or Work)
lt: Įveskite adreso pavadinimą (pvz.: Darbo, Namų)

en: The customer must enter an address when registering
lt: Klientas privalo įvesti adresą kai registruojasi

en: The customer does not enter an address when registering.
lt: Klientas neįvedė adreso kai registravosi.

en: Automatically fill in the billing address with the user's default address.
lt: Automatiškai užpildyti mokėjimo adreso laukelius kliento įprastu adresu.

en: Automatically fill in the delivery address with the user's default address.
lt: Automatiškai užpildyti pristatymo adreso laukelius kliento įprastu adresu.

en: Require that an address be entered during registration
lt: Reikalaujama, kad registracijos metu būtų įvedamas adresas
