Ubercart Addresses (6.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: here
sk: tu

en: Select one...
sk: Vyberte jednu...

en: Addresses
sk: Adresy

en: Saved addresses
sk: Uložené adresy
