Ubercart Addresses (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: User settings
ps: غړي امستنې
