Ubercart Addresses (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: User settings
sq: Rregullimet e përdoruesit
