Ubercart Addresses (6.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Name
ur: نام
