Adyen - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Duration
lt: Laikas

en: Day(s)
lt: Diena

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Submit Order
lt: Pateikti užsakymą

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: Unit of time
lt: Laiko vienetas

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda
