Adyen - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Duration
pt: Duração

en: Day(s)
pt: Dia(s)

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamentos

en: Payment method title
pt: Título do método de pagamento

en: Submit Order
pt: Enviar pedido

en: Order created through website.
pt: Pedido criado pelo website.

en: Order complete
pt: Pedido completo

en: Payment methods
pt: Formas de pagamento

en: Unit of time
pt: Unidade de tempo

en: Minute(s)
pt: Minuto(s)

en: Hour(s)
pt: Hora(s)
