Adyen - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Day(s)
sv: Dag(ar)

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Payment method title
sv: Titel på betalningsmetod

en: Submit Order
sv: Skicka beställning

en: Order created through website.
sv: Beställning skapad på hemsidan.

en: Order complete
sv: Beställningen slutförd

en: Payment methods
sv: Betalningsmetoder

en: Unit of time
sv: Tidsenhet

en: Minute(s)
sv: Minut(er)

en: Hour(s)
sv: Timme/timmar

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
sv: Tillhandahåll specifik beskrivning för betalningsmetod i kassan.
