Adyen - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Duration
fr: Durée

en: Day(s)
fr: Jour(s)

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Payment method title
fr: Nom du mode de paiement

en: Order created through website.
fr: Commande créée par l'intermédiaire du site web.

en: Order complete
fr: Commande terminée

en: Payment methods
fr: Modes de paiement

en: Unit of time
fr: Unité de temps

en: Hour(s)
fr: Heure(s)

en: Credit cards
fr: Cartes bancaires

en: Bank transfers
fr: Virements bancaires
