Adyen - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Duration
ru: Длительность

en: Day(s)
ru: День(дни)

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Payment method title
ru: Заголовок метода оплаты

en: Submit Order
ru: Оплатить

en: Order created through website.
ru: Заказ, размещенный на сайте.

en: Order complete
ru: Заказ завершён

en: Payment methods
ru: Способы оплаты

en: Unit of time
ru: Единица времени

en: Minute(s)
ru: Минута(ы)

en: Hour(s)
ru: Час(ы)

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
ru: Предоставляет специфичное описание для метода оплаты на странице проверки заказа.
