Adyen - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Duration
uk: Тривалість

en: Day(s)
uk: день

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Payment method title
uk: Назва методу оплати

en: Submit Order
uk: Зробити замовлення

en: Order created through website.
uk: Замовлення подане з сайту.

en: Order complete
uk: Замовлення завершене

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Unit of time
uk: Одиниця часу

en: Minute(s)
uk: Хвилин(а)

en: Hour(s)
uk: Година(и)

en: An error has occurred during payment. Please contact us to ensure your order has submitted.
uk: Відбулася помилка платежу. Будь ласка, зв'яжіться з нами для перевірки замовлення

en: Provide specific description for the payment method on the order checkout page.
uk: Приведіть опис способу оплати який буде на сторінці оформлення замовлення.
