Adyen - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Duration
fi: Kesto

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Payment method title
fi: Maksutavan otsikko

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Payment methods
fi: Maksutavat

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana

en: Unit of time
fi: Aikayksikkö

en: Minute(s)
fi: Minuutti

en: Hour(s)
fi: Tunti(a)

en: User interface settings
fi: Käyttöliittymän asetukset
