Adyen - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Duration
he: משך

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Payment methods
he: צורות תשלום

en: Hour(s)
he: שעות
